אודות

תיאטרון "מראה" - ע.ר
 
תיאטרון "מראה"הנו תיאטרון אזורי שהוקם לפני 20 שנה והוא משמש מרכז תרבותי מקצועי עבור האמנים אשר בחרו להתיישב בקרית שמונה, אצבע הגליל ורמת הגולן: שחקנים, מחזאים, בימאים, מעצבי תלבושות ותפאורה, מוסיקאים ורבים אחרים אשר מבקשים כי יהיה להם בית מקצועי ליצור ולהופיע בו. במקביל זוכים תושבי האזור לעושר תרבותי מגוון ורחב המתווסף לסדרות המנויים שמתקיימים בהיכל התרבות שבאזור.
 
התיאטרון מציע הופעות של תרבות מקצועית אשר שואבת את השראתם מן הנוף התרבותי, גיאוגרפי הייחודי לאזור זה. לפעילות המקצועית השנתית השוטפת מביאים גם סדרות פרינג' משאר הארץ כמו גם ערבי אומן (שיחות עם אמנים שונים). אנו מאמינים ביכולתה של האמנות לתרום לחיי האזור, לעורר השראה ולעודד שיח תרבותי מעמיק במישור המקומי והאזורי.
 
במקביל לעבודה המקצועית, התיאטרון פועל ברמה הקהילתית תרבותית במגוון פעילויות: ערבי ג'אם עם בני נוער וסטודנטים, ערבי שירה בציבור, חוגי תיאטרון לילדים ונוער, תיאטרון קהילתי, תיאטרון נשים, שיתופי פעולה עם אגודת הסטודנטים של תל חי, מרכז הצעירים בקריית שמונה, המכללה הקדם צבאית בחצור הגלילית, הלל ארגון לסטודנטים, הקרנות סרטים לבוגרים ולילדים, שעות סיפור לגיל הרך ועוד הפעילות מתבססת על התפיסה שעשייה תרבותית מעורבת בחיי הקהילה היא כוח בעל חשיבות מכרעת לחיזוק המרקם החברתי של העיר.
 
חלל התיאטרון, אולם מופת לשעבר, אשר משמש בית לתיאטרון נבנה בשלהי סוף שנות ה-60. זהו מבנה מקסים ומיוחד המותאם היטב לצרכי תיאטרון קטן: במה של 12 על 8, 132 מקומות ישיבה, אפשרות להקרנת סרטים, לובי נעים, פינת קפה ומרפסת גדולה ומוצלת.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים